Bērnu rotaļu laukumi

Bērnu rotaļu laukums cietoksnis

Bērnu rotaļu laukums “Cietoksnis”

Bērnu rotaļu laukums Kuģīts

Bērnu rotaļu laukums “Kuģīts”

Bērnu rotaļu laukums Kāpelētājs

Bērnu rotaļu laukums “Lielais kāpelētājs”

SIA “KENER” piedāvā bērnu rotaļu laukumu labiekārtošanu un dažādu bērnu rotaļu konstrukciju uzstādīšanu gan privātiem projektiem, gan arī publiskai lietošanai. Konstrukcijas ir veidotas no izturīgiem materiāliem un ir pieejamas košās, bērniem tīkamās krāsās.
Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju, lūdzam aplūkot pilno elektronisko katalogu šeit vai arī sazināties ar mums rakstot uz e-pastu [email protected] vai arī zvanot uz tālruni 26544769.

Zemāk redzami daži mūsu piedāvātie bērnu rotaļu laukumi

  Veidojot bērnu rotaļu laukumu kompleksus, ir jāņem vērā vairāki būtiski faktori. Rotaļājoties, bērni, it īpaši pirmsskolas vecuma bērni, attīsta daudz svarīgu iemaņu, kā spēku, veiklību, līdzsvara izjutu, acu – roku koordināciju un ritma izjūtu. Tieši tāpēc ir svarīgi, lai rotaļu kompleksā ietilpst rotaļu laukumu elementi, kas attīsta visas šīs iemaņas. Mūsu piedāvājums ir plašs, tajā ietilpst slidkalniņi, dažāda veida kāpelēšanas konstrukcijas, slidkalniņi, karuseļi, nobraucieni, atsperu zirdziņi, tīklu kompleksi un citi bērnu rotaļu laukumu elementi, kas ir nepieciešami jebkurā daudzfunkcionālā bērnu rotaļu kompleksā.
  Ir svarīgi, lai rotaļājoties bērni justos droši, tāpēc izgatavojam bērnu rotaļu laukumus no materiāliem, kas ir noturīgi pret apkārtējas vides ietekmi, kā arī izgatavojam rotaļu laukumus ar zemākām platformām, kāpnēm un slidkalniņiem, lai arī paši mazākie bērni un viņu vecāki justos droši.
  Došanās uz bērnu rotaļu laukumu bieži vien ir aktivitāte, kurā piedalās visa ģimene – vecāki kopā ar dažāda vecuma bērniem. Tieši tāpēc ir svarīgi, lai bērnu rotaļu kompleksā būtu interesanti rotaļāties gan pavisam maziem bērniem, gan bērnudārza vecuma bērniem, gan arī sākumskolas vecuma bērniem. SIA “KENER” piedāvājumā ir bērnu rotaļu laukumi visu vecumu bērniem. Maziem bērniem piemēroti pirmsskolas komplekti un elementi no mūsu piedāvātās “Mini” sērijas. Mazliet vecākiem bērniem piemērotāki būs tādi rotaļu laukumu elementi, kā “Ceļojošais Holandietis”, “Pils”, “Džungļi”, “Okeāns”, “”Tīkls” u.c. Vairāk informācijas varat iegūt, apskatot mūsu katalogu.
Menu