Āra metāla konstrukcijas

Metāla kāpnes

Metāla kāpnes – piedāvājam gan taisnas, gan vītņu kāpnes dažādos dizainos. Piedāvājam kāpnes arī iekštelpu projektiem.
SIA “KENER” piedāvā izgatavot dažādas metāla konstrukcijas, kas paradzētas izvietošanai brīvā dabā. Mūsu piedāvātās konstrukcijas ir izturīgas un daudzfunkcionālas. Piedāvājam pilnu projekta izstrādi, sākot ar metāla konstrukciju projektēšanu un beidzot ar metāla konstrukciju ražošanu un montāžu.
Lai iegūtu plašāku informāciju un atrastu tieši Jums piemērotu risinājumu, aicinām rakstīt uz e-pastu [email protected] vai zvanīt uz tālruni 26544769.

Zemāk redzami daži no mūsu realizētajiem projektiem

Metāla soli, margas, pieturas un citi izstrādājumi

Metāla margas – viena no pieprasītākajām metāla konstrukcijām. Piedāvājam metāla margas gan pašvaldību, gan privātajiem projektiem.
Sabiedriskā transporta pieturas – izstrādājam metāla konstrukciju projektus arī pašvaldībām – pieturas, velonovietnes, atkritumu tvertnes, puķu podi u.c.
Dažādi metāla izstrādājumi – piedāvājam arī mazāka izmēra metāla izstrādājumu ražošanu – metāla durvis, režģus, arhitektūras formas, kā arī mūsu specialitāti – metāla konstrukciju izgatavošanu briežaudzētavām.
Izgatavojam dažādas metāla mazās arhitektūras formas, kā, piemēram, atkritumu urnas, soliņus, galdiņus, velo novietnes. Plašāku produktu klāstu var apskatīt preču katalogā.

Vēlies ko pasūtīt vai arī neatradi ko vēlies? Zvani vai raksti mums!

+371 26544769

Menu