Vides labiekārtošana

Firma piedāva bērnu rotaļu laukumus un dažāda metāla konstrukciju projektēšanu, ražošanu un montāžu, kā arī izplata sporta inventāru priekš profesionāļiem un skolas vajadzībām.

Metāla izstrādājumi

Par mums

Kompānija KENER ir dibināta 2011. gadā, taču tās patiesās saknes meklējamas tālākā pagātnē, jo īpašnieka profesionālā pieredze, strādājot ar dažādiem projektiem, ir vairāk nekā 10 gadu.

Firma tika izveidota ar mērķi ražot un attīstīt bērnu rotaļu laukumus, ražot un projektēt visa veida metāla konstrukcijas, kā arī izplatīt sporta inventāru, kas piemērots kā profesionāļiem, tā arī skolu vajadzībām.

Uzņēmums savus projektus ir realizējis vairāk nekā 10 Latvijas pašvaldībās, sadarbojies ar vairākām profesionālajām vidējās izglītības iestādēm, gan Latvijā, gan Baltijā, kā arī realizējis neskaitāmus projektus ar kompānijām uzņēmējdarbības sektorā.

Mēs klientiem piedāvājam pilnu pakalpojumu spektru- no projekta izstrādes līdz pilnīgai tā realizācijai. Katrs klients uzņēmumam ir īpašs ar savām vēlmēm un vajadzībām un esam orientēti uz ilgtermiņa stratēģisko sadarbību.

Kvalitāte un elastīga cenu politika- tas, ko mēs piedāvājam klientiem visā pasaulē.

Mūsu partneri

Sazinies ar mums

Raksti:

kener.sia@gmail.com

Zvani:

+37126544769